Arıza Tespitlerimiz Ücretsiz ve Hizmetlerimiz Garantilidir !

(0312) 229 79 70

Bilgilendirme

Ekrankartı Tamir ve Değişim Hizmetleri Şuan İçin Sadece Laptop Marka ve Modellerine Yapılmaktadır. Masaüstü bilgisayarların ekran kartları için yedek parça sorunu olmasından dolayı chipsetleri bulunamamaktadır. Bu sebeple şuan için sadece laptop ve notebooklar için ekran kartı tamiri ve chip değişim hizmetleri verilmektedir. 18.05.2019

Ekran Kartı Tamiri, Ekran Kartı Chip Değişimi

Laptop ekran kartı chip değişimi, laptop ekran chip değişimi ve tamiri hizmetleri.

Ankara Laptop Ekran Kartı Tamiri Merkezi

Ekran kartları ve chipset tamiri, chipset değişimi konusunda teknik servisimizde tüm teknik donanım ve yetkin uzman teknisyenlere sahip durumdayız. Sahip olduğunuz ekran kartlarının pahalı olması ve arızalandığında yenisiyle değiştirilmesi size çok masraf gözüküyorsa sizin için en iyi önerimiz tamir veya chip değişimidir. Birçok servis ekran kartı chipset değişimi yaptığını iddia ediyor ancak bu tür servislerde bunları yapabilecek teknik donanım yani en önemlisi VGA makinesi bulunmamaktadır. Ekran kartınızda var olan chipleri ısıtarak kullanır durumuna getirmekteler ancak bu kısa süreli bir çözümdür. Yakın zamanda tekrar size aynı sorunu yaşatacaktır. Bu yüzden bu tür işlemler için güvendiğiniz ve sahip olduğu donanımlar hakkında gidip bizzat görerek cihazlarınızı teslim etmenizi öneririz.

image4

Laptop Ekran Kartı Chipset Değişimi, Ankara

Zamanla kullandığınız laptoplarda fazla ısınma sonucu, yüksek performans zorlanmaları gibi durumlarda ekran kartlarınızınüzerlerindeki chipleri arıza vermektedir. Bu durumda ekran kartının değişimi günümüzde fazla masrafa yol açmaktadır. Bu sebeple sizler için en iyi önerimiz servisimize gelerek garantili tamir ve chip değişimi yaptırmanız olacaktır.

Ekran Kartı Tamir Merkezi, Ankara

Laptop Ekran Kartı Tamiri, Ekran Kartı Chip Değişimi, Ankara

Servisimize gelen bir çok ekran kartları tamir ve onarım işlemlerinden sonra çalışır hale getirilmektedir. 

Ekran Kartının Bozuk Olduğu Nasıl Anlaşılır ?

Aslında böyle bir durumu kullanıcıların anlaması biraz mümkün değildir. Çünkü Laptop ve bilgisayarların çalışır durumda olup görüntü gelmemesinde bir çok problem gözükebilir. Örneğin: Ram bellek ile alakalı bazı problemlerde de görüntü alamayıp bilgisayarı çalıştıramayabilirsiniz veya anakartınızla alakalı bazı problemlerde yine ekrana görüntü gelmemesi gibi durumlar olabilir. Ancak ;

 • Ekrana gelen görüntüde çizgiler oluşması
 • Ekranda belirli renk ve görüntü kayıpları
 • Görüntüde noktalar, bozuk pixeller gibi görüntüler

alma durumunuzda ekran kartınızda arıza olduğundan şüphelenebilirsiniz. Bunun doğru tespiti için servisimizle iletişime geçerek ücretsiz arıza tespit yaptırabilir, durum hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Ekran Kartı Chip Değişmi BGA Makinesi

Ekran Kartı Chip Değişmi BGA Makinesi

Bütün Marka ve Modellere Ekran Kartı Tamiri

Servisimizde ekran kartlarını en detaylı şekilde tamir edebilecek donanıma sahip durumdayız. Arızalı olan laptop veya ekran kartınızı bize getirerek belkide değişime gerek kalmadan onarım ile kurtarabileceğinizi unutmayın. Özellikle bir çok serviste ekran kartlarına müdahale edip tamir yapabildiklerini iddia etseler de hepsi geçici çözümlerdir. Daha kalıcı ve garantili tamir için servisimize ulaşarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 • Asus Ekran Kartı Tamiri
 • Hp Ekran Kartı Tamiri
 • Acer Ekran Kartı Tamiri
 • Dell Ekran Kartı Tamiri
 • Lenovo Ekran Kartı Tamiri
 • Toshiba Ekran Kartı Tamiri
 • Casper Ekran Kartı Tamiri
 • Msi Ekran Kartı Tamiri
 • Monster Ekran Kartı Tamiri