Arıza Tespitlerimiz Ücretsiz ve Tüm Hizmetlerimiz Garantilidir!


Hakkımızda

image13

Garantili Servis Ankara

Servisimiz ve Yaptığımız Hizmetler için Tüm Detaylar Burada !

image14

10 Yıllık Teknik Uzman Personel Kadrosu

Ekibimizdeki uzman teknisyenler 8 ile 10 yıl arasında sektör tecrübesine sahip, iş ahlâkı ve ticari düşüncede ortak fikirlere sahip ortaklar tarafından tek çatı altında toplanmış durumdadır. Öncelikle hep belirttiğimiz bir nokta, yapılan her iş garantili ve müşteriyi memnun edecek şekilde olması. Çünkü maalesef insanların teknik servislerde cihazlarının günlerce beklediği, zarar gördüğü, dürüst davranmadıkları konusunda şikayetleri oldukça fazla. İnsanların bize güvenmesini ve bu sektörde gerçekten teknik servis ve dürüstlük çerçevesinde bize inanmaları işimizin en zor kısmı diyebiliriz. Bu sebeple kesinlikle hizmetlerimizde ilk düşüncemiz müşterilerimiz için kalıcı çözümler üretmek ve her zaman kalıcı müşteriler yaratmaktır.

image15

Servisimizde Nelere Dikkat Ediyoruz ?

Öncelikle Garantili Servis anlayışını insanlara benimsetmek diyebiliriz. Bunca yıldır sektörde müşterilerin sürekli mağdur olduğu, şikayetçi olduğu her şeyi düşündük. Örneğin ilk sorun arıza tespit süreleri ve servis süreleri. Servisimizde arıza tespitler en yoğun zamanlarda dahi aynı gün ücretsiz yapılmaktadır. Bir diğer konu ise servis süresi diyebiliriz. Özellikle günlük iş hayatınızda veya özel işlerinizde kullandığınız laptoplar için anakart, donanımsal büyük arızalar bile en geç 1 iş günü içinde teslim yapmak için çalışmaktayız. Birçok sorunu ise saatler içinde çözüyoruz ! Müşteri dönüşlerine çok önem verdiğimizi belirtmek isteriz.Yapılacak işlem eğer tam anlamıyla sonuç alınamayacak türdeyse bunu kesinlikle müşterimize belirtmekteyiz. Çünkü 1 günlük para kazanma hevesini çoktan aşmış kişiler olduğumuz kesin. Amacımız her zaman kalıcı müşteri potansiyelimizi oluşturmak. Bu günlere kadar bizi getiren en önemli kısımda bu oldu diyebiliriz.

Servisimizde Neler Yapıyoruz ?

Bilgisayar, Laptop Teknik Servisi

Projeksiyon Cihazları Teknik Servisi

Projeksiyon Cihazları Teknik Servisi

image16

Laptop ve Notebook cihazlarınız için tüm yazılımsal ve donanımsal problemlerinize teknik servisi hizmeti.

Projeksiyon Cihazları Teknik Servisi

Projeksiyon Cihazları Teknik Servisi

Projeksiyon Cihazları Teknik Servisi

image17

Bütün projeksiyon cihazlar için tüm marka ve modellere teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Yazıcı, Fotokopi Teknik Servisi

Projeksiyon Cihazları Teknik Servisi

Yazıcı, Fotokopi Teknik Servisi

image18

Bütün marka ve modellerde yazıcı, fotokopi makinesi, barkod yazıcılar gibi birçok  yazıcı çeşidi için teknik servis hizmeti bölümümüz bulunmaktadır.